Przyszłość treningu

w Twoim klubie

Innowacyjna, estetyczna i w pełni dopasowana

Brama treningowa Adaptiva dopasuje się do Twojego wnętrza, bez żadnych przeróbek. Futurystyczny design oraz zastosowane materiały powodują, że powierzchnia, której potrzebujesz dla w pełni funkcjonalnej bramy to tylko 7 m2. O ostatecznym wyglądzie swojej bramy możesz zdecydować dopiero w momencie montażu, a zmiana kształtu bramy zajmuje jedyne 5 min.

 

Jednak Adaptiva to nie tylko sam proces instalacji. Adaptiva przede wszystkim dostosowuje się do ćwiczącego na niej użytkownika. Swoim kształtem zachęca do ćwiczenia i daje możliwości rozwoju całego ciała jak i wszystkich grup mięśni z osobna. Umożliwia łatwe i bezpieczne przeprowadzenie pełnego treningu funkcjonalnego, szybkościowego oraz siłowego.

 

Projekt Adaptiva został stworzony w całości przez projektantów Gipara w Polsce. Cała produkcja części bazowej jak i wszystkich akcesoriów oraz elementów bramy także powstaje w Polsce. Mamy zatem pewnosć, że zarówno koncepcja jak i jakość wykonania odpowiadają najwyższym standardom.

Wersje bramy

Do wyboru

0 1 2 3 4 S L

Funkcjonalności

Elementy do wyposażenia Twojej bramy

Drążek

Drążek wykonany z wysokiej jakości stali, pokryty antypoślizgową strukturą.

Półka

Półka wyłożona gumowym materiałem, który amortyzuje i zapobiega przesuwaniu się. Maksymalny nacisk to 200 kg

Profil

Profil z otworami służącymi do zamontowania takich elementów jak np. raki czy dip, z numeracją od 1 do 16. 

Rotator

Uchwyt na gryf, który dodatkowo uatrakcyjni Twój trening. Uchwyt ma możliwość obrotu w bardzo szerokim zakresie, dzięki czemu skorzystasz z niego nawet na małej powierzchni. Rotator jest solidny i wykonany z najwyższą dokładnością dzięki czemu nie musisz więc się obawiać, czy wytrzyma maksymalne obciążenie, z jakim będziesz trenować.

Rak krótki

Uchwyty zabezpieczające na sztangę, wykończone wymiennymi podkładkami z poliamidu, dzięki czemu elementy metalowe nie znoszą się i nie porysują. Skonstruowany w taki sposób by można było używać na dowolnej wysokości Twojej bramy.

Rak długi

Ramiona asekuracyjne zapewnią Tobie maksymalną ochronę. Z łatwością możesz zmienić wysokość na jakiej ma być zamontowany. Podkładki z poliamidu sprawią, że elementy metalowe nie będą tak łatwo narażone na zniszczenie.

Wieszak na bumpery

Wieszak na bumpery z łatwością zniesie maksymalne obciążenie.

Dip krótki

Nasz dip to solidna stalowa konstrukcja. Zapewnia pewność chwytu podczas twojego treningu.

Drabinka pozioma

Małpi gaj wykonany z wysokiej jakości stali, pokryty antypoślizgową strukturą. Odległość pomiędzy drążkami wynosi 46,8 cm, zewnętrzna średnica chwytu wynosi 32 mm.

Drabinka kątowa

Drabinka kątowa umożliwia zaawnsowny i różnoorodny trening pod kątem 135% stopni. Wykonana z wysokiej jakości stali i pokryta antypoślizgową strukturą zapewnia bezpeczeństwo i wygodę treningu.

Kolorystyka

Brama dostępna w czterech wersjach kolorystycznych

Wymiary

Długość bramy: od 3,8 m - 7,8 m

Wysokość bramy: od 2,56 m - 2,97 m

Szerokość bramy: od 1,2 m - 3,6 m

Skonfiguruj swoją

Indywidualną bramę

Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania z serwisu oraz Polityką ochrony prywatności.