Adaptiva

Unikalne możliwości treningowe

Adaptiva FWF - klatka do ćwiczeń w klubie

Dwa w jednym

Klatka do ćwiczeń Adaptiva umożliwia bezpieczny i w pełni funkcjonalny trening całego ciała zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Konstrukcja klatki zapewnia przy tym komfortową dostępność i użyteczność potrzebnych do tego akcesoriów treningowych. Ćwicząc nie musimy już biegać po całym klubie, aby odnaleźć potrzebne nam akcesoria, ponieważ wszystko mamy pod ręką.

Wersje

Stworzyliśmy klatkę do ćwiczeń Adaptiva tak, aby pasowała stylistycznie do każdego pomieszczenia. Wszystkie powierzchnie są gładkie w dotyku i zaokrąglone. Zastosowaliśmy w konstrukcji tylko najlepsze i najtrwalsze materiały. Stal i poliuretan są praktycznie wieczne, nie wydzielają żadnych zapachów i są łatwe do utrzymania w czystości.

 

Do wyboru mamy 4 kompozycje kolorystyczne oraz 8 konfiguracji podstawowych klatki Adaptiva. Jednak klattka do treningu Adaptiva, jak sama nazwa wskazuje, została tak zaprojektowana, aby łatwo dostosować się do każdego pomieszczenia. Tym samym jej ostateczna wielkość, czy konfiguracja są praktycznie nieograniczone.

Adaptiva 1-3 (grigio)

W wersji dla 5-9 osób ćwiczących jednocześnie.

Powiększone możliwości treningowe

Sama Adaptiva to tylko multi-funkcjonalne narzędzie, które zapewni Ci wykonywanie ponad 200 różnych ćwiczeń. Aby jednak nie wydawało się zbyt skomplikowane - w komplecie z bramą dostarczamy profesjonalną aplikację treningową, za którą nie trzeba płacić. Ćwiczenia możemy wybierać podziałem na stopień zaawansowania, czas treningu i jego rodzaj. W aplikacji znajdziemy także historię własnych treningów i ilość kalorii, które już spaliliśmy. Aplikacja działa na telefonie, tablecie i tv z ekranem dotykowym.

Wersje bramy

Adaptiva

Wersja 1 - 0

 

Bazowa Adaptiva składa się z głównego elementu konstrukcyjnego, do którego możemy zainstalować dodatkowe akcesoria w postaci, drążków, drabinek, targetów i różnego rodzaju zawiesi i raków.

 

4-6 osób

 

KUP TERAZ

Adaptiva

Wersja 1 - 1 

 

Brama bazowa z jednym dodatkowym słupkiem, który możemy dostawić pod dowolnym kątem i z dowolnej strony bramy.

 

4-6 osób

KUP TERAZ

Adaptiva

Wersja 1 - 2

 

Brama bazowa z dwoma dodatkowymi słupkami, które możemy dostawić pod dowolnym kątem i z dowolnej strony bramy.

 

4-8 osób

KUP TERAZ

Adaptiva

Wersja 1 - 3

 

Brama bazowa z trzema dodatkowymi słupkami, które możemy dostawić pod dowolnym kątem i z dowolnej strony bramy.

 

5-9 osób

KUP TERAZ

Adaptiva

Wersja 1 - 4

 

Pełna wersja bramy z czterema dodatkowymi słupkami, które możemy dostawić pod dowolnym kątem i z dowolnej strony bramy oraz zawiesić na nich potrzebną nam ilość funcjonalności i akcesoriów.

 

5-10 osób

KUP TERAZ

Adaptiva

Wersja 2 - 4 Spread 

 

Konstrukcja systemu ADAPTIVA umożliwia nam dowolne powiększanie możliwości treningowych bramy, z uwzględnieniem dostępnej powierzchni klubu. Adaptiva 2-4 w wersji SPREAD to tylko przykładowe rozwinięcie bramy na szerokość.

 

10-15 osób

KUP TERAZ

Adaptiva

Wersja 2 - 4 Long

 

Konstrukcja systemu ADAPTIVA umożliwia nam dowolne powiększanie możliwości treningowych bramy, z uwzględnieniem dostępnej powierzchni klubu. Adaptiva 2-4 w wersji LONG to tylko przykładowe rozwinięcie bramy na długość. Szczególnie przydatne dla wąskich i jednocześnie długich pomieszczeń.

 

10-15 osób

KUP TERAZ

Wyjątkowość i specyfikacja

personalizacja konstrukcji

ADAPTIVĘ można dostosować do własnych wymagań nie tylko za pomocą koloru, ale przede wszystkim dobierając odpowiednią dla siebie wielkość i rodzaj akcesoriów treningowych.

historia treningów

Dedykowana do ADAPTIVY aplikacja Gwall zapewnia ciągły dostęp do historii treningów, zużycia kalorii i czasu spędzonego na ćwiczeniu.

nowoczesny design

Ultra nowoczesny i minimalistyczny design pozwala wpasować ADAPTIVĘ do klubu o każdej wielkości.

mała powierzchnia

ADAPTIVA w swojej najmniejszej wersji wymaga tylko 3,5m² na instalację i ok. 10m² na kompleksowy trening.

klucz do ćwiczeń

Każdy znajdzie dla siebie odpowiednie ćwiczenia - początkujący, średniozaawansowani, a nawet profesjonaliści.

kompleksowość

Dzięki swojej konstrukcji ADAPTIVA umożliwia trening na wszystkie grupy mięśniowe i wszystkie partie ciała.

Elementy składowe

Wyjątkową zaletą konstrukcji FWF jest możliwość jej dowolnej konfiguracji. Możesz zrobić to sam lub możesz polegać na naszym doświadczeniu. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednią wersję w zależności od ilości, wieku i preferencji Twoich klientów.

 • Drabinka gimnastyczna

  Idealna do ćwiczeń mięśni brzucha, rozciągania i stretchingu. Umożliwia także wielorakość zamocowań indywidualnych taśm i elastycznych gum treningowych.

 • Rotator

  Dostosowany do sztangi o średnicy 50 mm, nieodzowny w przypadku treningu mięśni barków i mięśni grzbietu.

 • Target

  Przydatny w celu wzbogacenia treningu funkcjonalnego o ćwiczenia z piłką lekarską lub Wall Ball.

 • Małpi Gaj

  Podwieszana na wysokości 2,5 m pozioma drabinka. Rozstaw szczebelków został tak dobrany, aby umożliwić ćwiczenie tzw. muscle up’ów.

 • Drążek poprzeczny

  Możemy go zamocować na dowolnej wysokości i praktycznie w dowolnym miejscu.

 • Drabinka ukośna

  Czyli dodatkowe utrudnienie w treningu sprawnościowym dla zaawansowanych. Drabinka umożliwia także zamocowanie dodatkowych kółek gimnastycznych.

 • Dip krótki

  Który możemy zamocować na dowolnej wysokości zapewni nam możliwość wykonywania ćwiczeń na mięśnie trójgłowe ramienia oraz dolne partie klatki piersiowej.

 • Dip długi

  To nie tylko ćwiczenie tricepsu i klatki piersiowej. Ta wersja dip’a jest bardziej wielozadaniowa. Zapewnia także możliwość treningu m.in. mięśni grzbietu oraz mięśni brzucha.

 • Półka na akcesoria

  Umożliwia bezpieczne składowanie akcesoriów treningowych.

 • Raki długie

  Zabezpieczone ebonitową wykładziną, łatwe w montażu i demontażu, ale przede wszystkim mocne i nieodzowne przy intensywnym, ale bezpiecznym treningu.

 • Raki krótkie

  Zabezpieczone ebonitową wykładziną, łatwe w montażu i demontażu, ale przede wszystkim mocne i nieodzowne przy intensywnym, ale bezpiecznym treningu.

 • Profil montażowy

  Element konstrukcyjny umożliwiający łatwy montaż półek, uchwytów, raków oraz wielu innych elementów bramy.

 • Uchwyt

  Uchwyt do przyczepiania akcesoriów typu lina, guma itp.

 • Wieszak na bumpery

  Mocowany do profilu wieszak do składowania talerzy obciążeniowych.

 • Wieszak na gryf

  Wieszak do mocowania sztang i gryfów o średnicy 50 mm.

SKONFIGURUJ SWOJĄ INDYWIDUALNĄ BRAMĘ

Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania z serwisu oraz Polityką ochrony prywatności.

Gipara

Gipara Fitness to marka stworzona przez pasjonatów i praktyków sportu. To suma najlepszych pomysłów, wnikliwego badania potrzeb i dziesiątek testów, które potwierdziły ich bezpieczeństwo, ergonomię i osiąganie maksymalnych efektów treningowych. Gipara Fitness to akcesoria do autorskich programów ćwiczeń i treningów, które pokochały już tysiące klientów. Sprawdź i wypróbuj inne nasze akcesoria.
WIĘCEJ PRODUKTÓW

Realizacje

Wybrane realizacje

 • Calypso Fitness Browary Warszawskie

 • Calypso Fitness Wrocławska Katowice

 • Calypso Fitness Korfantego Katowice

 • Calypso Fitness Ogrody Geyera Łódź