G-wall

Twoja personalna siłownia

Gwall - brama do ćwiczeń

Komfort własnego mieszkania

Unikalny design bramy do ćwiczeń G-wall umożliwia kompletny i komfortowy trening całego ciała na 1m². Nad prawidłowym przebiegiem treningu czuwa, wchodząca w skład bramy G-wall aplikacja treningowa wraz z historią ćwiczeń i podziałem na wszystkie partie ciała. Nie musisz nic przesuwać albo składać. Brama do ćwiczeń G-wall to także unikalny system przechowywania. Tu nie ma co się zepsuć.

... albo pokoju hotelowego

Brama do ćwiczeń G-wall nawet w swojej najprostszej wersji wpasowuje się w minimalistyczny wystrój pokoju hotelowego, czyniąc go tym samym bardziej atrakcyjnym dla wszystkich tych gości hotelowych, którzy z różnych powodów nie chcą ćwiczyć w publicznej siłowni hotelowej.

Bezpiecznie i skutecznie

W obecnych czasach, aby przeprowadzić pełnowartościowy trening nie potrzebujemy już 30 maszyn siłowych i kompletu urządzeń kardio. Wszystko możemy zrobić na kilku m², w zaciszu własnego pokoju. Z różnych względów taki właśnie trening we własnym gronie preferuje ponad 51% wszystkich ćwiczących. Brama do treningu G-wall zapewnia wszystkim kompletny trening funkcjonalny całego ciała, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo, komfort ćwiczenia i ciszę własnego pokoju.

Powiększone możliwości treningowe

Sam G-wall to tylko multi-funkcjonalne narzędzie, które zapewni Ci wykonywanie ponad 200 różnych ćwiczeń. Aby jednak nie wydawało się zbyt skomplikowane - w komplecie z bramą dostarczamy profesjonalną aplikację treningową, za którą nie trzeba płacić. Ćwiczenia możemy wybierać podziałem na stopień zaawansowania, czas treningu i jego rodzaj. W aplikacji znajdziemy także historię własnych treningów i ilość kalorii, które już spaliliśmy. Aplikacja działa na telefonie, tablecie i tv z ekranem dotykowym.

Wersje

Stworzyliśmy bramę - siłownię G-wall tak, aby pasowała stylistycznie do każdego pomieszczenia. Wszystkie powierzchnie są gładkie w dotyku i zaokrąglone. Zastosowaliśmy w konstrukcji tylko najlepsze i najtrwalsze materiały. Stal i poliuretan są praktycznie wieczne, nie wydzielają żadnych zapachów i są łatwe do utrzymania w czystości.

 

Do wyboru mamy 4 kompozycje kolorystyczne oraz 5 wersji wyposażeniowych, które pomogą zindywidualizować i dostosować bramę do potrzeb Waszych klientów.

SH

Podstawowa wersja bramy zajmująca minimum powierzchni, ale umożliwiająca pełny trening całego ciała. Idealnie nadaje się do instalacji w mieszkaniu lub w pokoju hotelowym.

 

Brama do ćwiczeń sprzedawana jest w komplecie z profesjonalnymi akcesoriami.

KUP TERAZ

MH

Podstawowa wersja bramy rozszerzona o możliwość dodatkowego treningu kalistenicznego. Podobnie jak w wersji SH, doskonale sprawdzi się w mieszkaniu i większym pokoju hotelowym.

 

Brama do ćwiczeń sprzedawana jest w komplecie z profesjonalnymi akcesoriami.

 

KUP TERAZ

LH

LH to wyższa wersja hotelowo-mieszkalna, wzbogacona o drabinkę wspinaczkową. Z uwagi na swoją wysokość wymaga instalacji w pomieszczeniach o wysokości co najmniej 2,8 metra.

 

Brama do ćwiczeń sprzedawana jest w komplecie z profesjonalnymi akcesoriami.

KUP TERAZ

PLUS

PLUS to podstawowa wersja bramy funkcjonalnej z dodatkową drabinką gimnastyczną, która dodatkowo zwiększa możliwości treningowe i rehabilitacyjne. Wykonana jest z najlepszej jakości stali, dzięki czemu jej trwałość niczym nie odbiega od profesjonalnych bram w klubach fitness.

 

Brama do ćwiczeń sprzedawana jest w komplecie z profesjonalnymi akcesoriami.

KUP TERAZ

XL

Wersja XL została wzbogacona o rotator oraz długie i krótkie wieszaki do sztangi. Umożliwia zrobienie treningu ze sztangą (przysiady, unoszenia ciężaru, wyciskanie itp.), jednak wymaga większych pomieszczeń. Najlepiej sprawdzi się w większych mieszkaniach, domach lub hotelowych salach treningowych. Adaptiva XL może opcjonalnie występować z ławką uniwersalną. 

 

Brama do ćwiczeń sprzedawana jest w komplecie z profesjonalnymi akcesoriami.

KUP TERAZ

Wyjątkowość i specyfikacja

personalizacja konstrukcji

Gwall’a można dostosować do własnych wymagań nie tylko za pomocą koloru, ale przede wszystkim dobierając odpowiednie dla siebie akcesoria i ich wagi.

historia treningów

Aplikacja G-wall zapewnia ciągły dostęp do historii treningów, zużycia kalorii i czasu spędzonego na ćwiczeniu.

nowoczesny design

Ultra nowoczesny i minimalistyczny design pozwala wpasować Gwall’a do każdego pomieszczenia. Nawet w sypialni nie zepsuje nam wystroju. ;)

mała powierzchnia

G-wall wymaga tylko 0,5m² na instalację i ok. 3m² na kompleksowy trening.

klucz do ćwiczeń

Każdy znajdzie dla siebie odpowiednie ćwiczenia - początkujący, średniozaawansowani, a nawet profesjonaliści.

kompleksowość

Dzięki swojej konstrukcji G-wall umożliwia trening na wszystkie grupy mięśniowe i wszystkie partie ciała.

W komplecie wszystko to, co najbardziej potrzebne

Oprócz tego co wchodzi w konstrukcję G-wall’a, czyli drążka, uchwytu do dipów, półek, rotatora i zaczepów do sztang i Space Stretch'a, w zależności od wersji otrzymasz w cenie cały zestaw profesjonalnych akcesoriów treningowych Gipara.

 • Balans Bag

  napełniany wodą (do 18kg) worek balansowy w termoizolacyjnym pokrowcu, umożliwia trening głębokich partii mięśniowych całego ciała

 • Zestaw wysokiej jakości poliuretanowych bumperów

  wagi do wyboru

 • Komplet ketli żeliwnych w otulinie gumowej

  wagi do wyboru

 • Piłki lekarskie lub wall ball

  wagi do wyboru

 • Matę treningową Ergo-Eco

  z ekologicznego materiału Green Eva

 • Piłkę gimnastyczną

  rozmiar do wyboru

 • Kostki do jogi

 • Space Stretch Max

  silikonowa guma o konstrukcji mostkowej umożliwiającej stopniowanie obciążenia i trening na wszystkie partie mięsniowe

 • Wysokiej jakości gryf sztangi olimpijskiej

  udźwig do 450 kg

SKONFIGURUJ SWOJĄ INDYWIDUALNĄ BRAMĘ

Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania z serwisu oraz Polityką ochrony prywatności.

Gipara

Gipara Fitness to marka stworzona przez pasjonatów i praktyków sportu. To suma najlepszych pomysłów, wnikliwego badania potrzeb i dziesiątek testów, które potwierdziły ich bezpieczeństwo, ergonomię i osiąganie maksymalnych efektów treningowych. Gipara Fitness to akcesoria do autorskich programów ćwiczeń i treningów, które pokochały już tysiące klientów. Sprawdź i wypróbuj inne nasze akcesoria.
WIĘCEJ PRODUKTÓW

Realizacje

Wybrane realizacje

 • Fizjolab Gdańsk

 • Realizacja prywatna

 • Realizacja prywatna

 • Realizacja prywatna

 • Realizacja prywatna

 • Studio treningowe Day By Day Holandia