Piękno oraz

funkcjonalność

Mieszkanie, pokój hotelowy lub dom

Wszyscy wiemy, że trening w domu czy mieszkaniu zapewnia nam poczucie niezależności i intymności, ale istotne jest też poczucie bezpieczeństwa. Bez względu na to czy ćwiczysz na siłowni, w mieszkaniu czy pokoju hotelowym, bezpieczeństwo treningu nie może być kompromisem, dlatego konstrukcja i design G-wall jest rozwojową wersją komercyjnej - profesjonalnej bramy Adaptiva.

 

Wysokiej jakości stal, kształtowniki, uchwyty, drążki i akcesoria użyte do jej produkcji, są identyczne jak te, które możemy spotkać w komercyjnych klubach fitness i siłowniach. Jedyną różnicą miedzy bramą w dużym klubie, a bramą w mieszkaniu jest jej wielkość. G-wall to kompaktowa wersja Adaptivy, przemyślana tak, aby zapewnić maximum możliwości treningowych na minimalnej powierzchni.

 

Pokój hotelowy jest dobrym przykładem miejsca, gdzie Brama G-wall idealnie się sprawdzi. Powierzchnia nawet większych pokoi hotelowych, nie przekracza zazwyczaj 30 m2. Taka powierzchnia jest optymalna, by zmieścić łóżko, biurko, szafę i naszą bramę do ćwiczeń. G-wall zapewnia pełną możliwość treningu całego ciała przy powierzchni 1m2 - zobacz szczegóły.

Wersje

  • SH
  • LH
  • MH
  • PLUS
  • XL

SH

Podstawowa wersja bramy zajmująca minimum powierzchni, ale umożliwiająca pełny trening całego ciała. Idealnie nadaje się do instalacji w mieszkaniu lub w pokoju hotelowym.

Cena zawiera komplet akcesoriów.

KUP TERAZ

LH

LH to wyższa wersja hotelowo - mieszkalna, wzbogacona o drabinkę wspinaczkową. Z uwagi na swoją wysokość wymaga instalacji w pomieszczeniach o wysokości co najmniej 2,8 metra.

Cena zawiera komplet akcesoriów.

KUP TERAZ

MH

Podstawowa wersja bramy rozszerzona o możliwość dodatkowego treningu kalistenicznego. Podobnie jak w wersji SH, doskonale sprawdzi się w mieszkaniu i większym pokoju hotelowym.

Cena zawiera komplet akcesoriów.

KUP TERAZ

PLUS

Każda z wersji może występować w opcji z dodatkową drabinką gimnastyczną, która jeszcze bardziej zwiększa możliwości treningowe i rehabilitacyjne. Co więcej, każda z bram może być wyposażona w monitor z lustrem lub sam monitor.

Cena zawiera komplet akcesoriów.

KUP TERAZ

XL

Wersja XL została wzbogacona o rotator oraz długie i krótkie wieszaki do sztangi. Umożliwia zrobienie treningu ze sztangą (przysiady, unoszenia ciężaru, wyciskanie itp.), jednak wymaga większych pomieszczeń. Najlepiej sprawdzi się w większych mieszkaniach, domach lub hotelowych salach treningowych. Adaptiva XL może opcjonalnie występować z ławką uniwersalną. 

Cena zawiera komplet akcesoriów.

KUP TERAZ

Funkcjonalności

Elementy do wyposażenia Twojej bramy

Drążek

Drążek wykonany z wysokiej jakości stali, pokryty antypoślizgową strukturą.

Półka

Półka wyłożona gumowym materiałem, który amortyzuje i zapobiega przesuwaniu się. Maksymalny nacisk to 50 kg

Profil

Profil z otworami służącymi do zamontowania takich elementów jak np. raki czy dip, z numeracją od 1 do 16. Posiada również specjalne zaczepy do Space Stretch na 3 wysokościach, dzięki czemu będziesz mógł wykonać jeszcze większą liczbę ćwiczeń

Rotator

Uchwyt na gryf, który dodatkowo uatrakcyjni Twój trening. Uchwyt ma możliwość obrotu w bardzo szerokim zakresie, dzięki czemu skorzystasz z niego nawet na małej powierzchni. Rotator jest solidny i wykonany z najwyższą dokładnością dzięki czemu nie musisz więc się obawiać, czy wytrzyma maksymalne obciążenie, z jakim będziesz trenować.

Rak krótki

Uchwyty zabezpieczające na sztangę, wykończone wymiennymi podkładkami z poliamidu, dzięki czemu elementy metalowe nie znoszą się i nie porysują. Skonstruowany w taki sposób by można było używać na dowolnej wysokości Twojej bramy G-Wall.

Rak długi

Ramiona asekuracyjne zapewnią Tobie maksymalną ochronę. Z łatwością możesz zmienić wysokość na jakiej ma być zamontowany. Podkładki z poliamidu sprawią, że elementy metalowe nie będą tak łatwo narażone na zniszczenie.

Wieszak na bupery

Wieszak na bumery z łatwością zniesie maksymalne obciążenie.

Dip krótki

Nasz dip to solidna stalowa konstrukcja. Zapewnia pewność chwytu podczas twojego treningu.

Kolorystyka

Brama dostępna w czterech wersjach kolorystycznych

Concrete-Black
Dynamite Red-Black
Space Black-Black
Naked-Black
lakier bezbarwny

W komplecie wszystko

to co najbardziej potrzebne

Oprócz tego co wchodzi w konstrukcję G-wall’a, czyli drążka, uchwytu do dipów, półek, rotatora i zaczepów do sztang, w zależności od wersji otrzymasz w cenie cały zestaw profesjonalnych akcesoriów treningowych Gipara.

Balans Bag - napełniany wodą (do 18kg) worek balansowy w termoizolacyjnym pokrowcu, umożliwia trening głębokich partii mięśniowych całego ciała

Zestaw wysokiej jakości poliuretanowych bumperów

Komplet kettli żeliwnych w otulinie gumowej (wagi do wyboru)

Piłki lekarskie lub wall ball'e (wagi do wyboru)

Matę treningową Ergo-Eco z ekologicznego materiału Green Eva

Piłkę gimnastyczną (rozmiar do wyboru)

Kostki do jogi

Space Stretch'a w wersji Max - silikonową gumę o konstrukcji mostkowej umożliwiającej stopniowanie obciążenia i trening na wszystkie partie mięsniowe

Wysokiej jakości sztanga olimpijska (udźwig do 450kg)

Wymiary

Szerokość ramy: 150 cm

Wysokość ramy: 240 cm

Głębokość ramy: 62 cm

Aplikacja

Każda z bram wyposażona jest w tablicę z podstawowymi ćwiczeniami, ale dodatkowo otrzymujesz od nas również dostęp do aplikacji treningowej umożliwiającej wykorzystanie całego potencjału bramy. Wystarczy tylko, że uruchomisz aplikację na wybranym ćwiczeniu i zaczniesz ćwiczyć razem z instruktorem.

Wersje wyposażone w dotykową matrycę LCD mają możliwość odtwarzania filmów treningowych na zewnętrznym monitorze.

 

Appstore Google Play

Skonfiguruj swoją

Indywidualną bramę

Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania z serwisu oraz Polityką ochrony prywatności.