G-Wall

Dla fizjoterapii,
studia treningu,
domu i hotelu

G-wall to wszystko, czego może potrzebować studio treningu personalnego lub pracownia terapeutyczna. Ilość wersji wyposażeniowych Gwall’a umożliwia wielorakosć zastosowań. Na bardzo małej powierzchni możemy przeprowadzić trening funkcjonalny na wszystkie partie ciała i na każdą z grup mięśniowych z osobna. Mając przy tym pod ręką wszystkie potrzebne do tego akcesoria i sprzęty. 

Komfort własnego mieszkania

Unikalny design bramy do ćwiczeń G-wall umożliwia kompletny i komfortowy trening całego ciała na 1m². Nad prawidłowym przebiegiem treningu czuwa, wchodząca w skład bramy G-wall aplikacja treningowa wraz z historią ćwiczeń i podziałem na wszystkie partie ciała. Nie musisz nic przesuwać albo składać. Brama do ćwiczeń G-wall to także unikalny system przechowywania. Tu nie ma co się zepsuć.

Hotel i pensjonat

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu w pokojach hotelowych nie było łazienek czy telewizorów. Dopiero niedawno pojawiły się ekspresy do kawy i lodówki. To samo już teraz dzieje się z rozwiązaniami typu IN-ROOM FITNESS. Każdy trenujący gość hotelowy, a tych jest tylko w Polsce ponad 3 mln, wybierze hotel z pokojem wyposażonym w siłownię od tego bez. Z drugiej strony, jeśli pokój lub apartament z fitnessem będzie kosztował średnio o 20 EUR więcej to inwestycja w fitness zwróci się hotelowi już po roku. 

Wersje

Stworzyliśmy G-wall’a tak aby pasował stylistycznie do każdego pomieszczenia. Wszystkie powierzchnie są gładkie w dotyku i zaokrąglone. Zastosowaliśmy w konstrukcji tylko najlepsze i najtrwalsze materiały. Stal i poliuretan są praktycznie wieczne, nie wydzielają żadnych zapachów i są łatwe do utrzymania w czystości. Do wyboru mamy 4 kompozycje kolorystyczne oraz 4 wersje wyposażeniowe, które pomogą zindywidualizować i dostosować bramę do potrzeb waszych klientów. 

SH

Podstawowa wersja bramy zajmująca minimum powierzchni, ale umożliwiająca pełny trening całego ciała. Idealnie nadaje się do instalacji w mieszkaniu lub w pokoju hotelowym.

 

Brama do ćwiczeń sprzedawana jest w komplecie z profesjonalnymi akcesoriami.

KUP TERAZ

MH

Podstawowa wersja bramy rozszerzona o możliwość dodatkowego treningu kalistenicznego. Podobnie jak w wersji SH, doskonale sprawdzi się w mieszkaniu i większym pokoju hotelowym.

 

Brama do ćwiczeń sprzedawana jest w komplecie z profesjonalnymi akcesoriami.

KUP TERAZ

LH

LH to wyższa wersja hotelowo-mieszkalna, wzbogacona o drabinkę wspinaczkową. Z uwagi na swoją wysokość wymaga instalacji w pomieszczeniach o wysokości co najmniej 2,8 metra.

 

Brama do ćwiczeń sprzedawana jest w komplecie z profesjonalnymi akcesoriami.

KUP TERAZ

PLUS

PLUS to podstawowa wersja bramy funkcjonalnej z dodatkową drabinką gimnastyczną, która dodatkowo zwiększa możliwości treningowe i rehabilitacyjne. Wykonana jest z najlepszej jakości stali, dzięki czemu jej trwałość niczym nie odbiega od profesjonalnych bram w klubach fitness.

 

Brama do ćwiczeń sprzedawana jest w komplecie z profesjonalnymi akcesoriami.

KUP TERAZ

XL

Wersja XL została wzbogacona o rotator oraz długie i krótkie wieszaki do sztangi. Umożliwia zrobienie treningu ze sztangą (przysiady, unoszenia ciężaru, wyciskanie itp.), jednak wymaga większych pomieszczeń. Najlepiej sprawdzi się w większych mieszkaniach, domach lub hotelowych salach treningowych. Adaptiva XL może opcjonalnie występować z ławką uniwersalną. 

 

Brama do ćwiczeń sprzedawana jest w komplecie z profesjonalnymi akcesoriami.

KUP TERAZ

Bezpiecznie i skutecznie

W obecnych czasach, aby przeprowadzić pełnowartościowy trening nie potrzebujemy już 30 maszyn siłowych i kompletu urządzeń kardio. Wszystko możemy zrobić na kilku m², w zaciszu własnego pokoju. Z różnych względów taki właśnie trening we własnym gronie preferuje ponad 51% wszystkich ćwiczących. Brama do treningu G-wall zapewnia wszystkim kompletny trening funkcjonalny całego ciała, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo, komfort ćwiczenia i ciszę własnego pokoju.

Powiększone możliwości treningowe

Sam G-wall to tylko multi-funkcjonalne narzędzie, które zapewni Ci wykonywanie ponad 200 różnych ćwiczeń. Aby jednak nie wydawało się zbyt skomplikowane - w komplecie z bramą dostarczamy profesjonalną aplikację treningową, za którą nie trzeba płacić. Ćwiczenia możemy wybierać podziałem na stopień zaawansowania, czas treningu i jego rodzaj. W aplikacji znajdziemy także historię własnych treningów i ilość kalorii, które już spaliliśmy. Aplikacja działa na telefonie, tablecie i tv z ekranem dotykowym.

Wyjątkowość i specyfikacja

personalizacja konstrukcji

Gwall’a można dostosować do własnych wymagań nie tylko za pomocą koloru, ale przede wszystkim dobierając odpowiednie dla siebie akcesoria i ich wagi.

historia treningów

Aplikacja G-wall zapewnia ciągły dostęp do historii treningów, zużycia kalorii i czasu spędzonego na ćwiczeniu.

nowoczesny design

Ultra nowoczesny i minimalistyczny design pozwala wpasować Gwall’a do każdego pomieszczenia. Nawet w sypialni nie zepsuje nam wystroju. ;)

mała powierzchnia

G-wall wymaga tylko 0,5m² na instalację i ok. 3m² na kompleksowy trening.

klucz do ćwiczeń

Każdy znajdzie dla siebie odpowiednie ćwiczenia - początkujący, średniozaawansowani, a nawet profesjonaliści.

kompleksowość

Dzięki swojej konstrukcji G-wall umożliwia trening na wszystkie grupy mięśniowe i wszystkie partie ciała.

W komplecie wszystko to, co najbardziej potrzebne

Oprócz tego co wchodzi w konstrukcję G-wall’a, czyli drążka, uchwytu do dipów, półek, rotatora, zaczepów do sztang i Space Stretch'a, w zależności od wersji otrzymasz w cenie cały zestaw profesjonalnych akcesoriów treningowych Gipara.

 • Balans Bag

  napełniany wodą (do 18kg) worek balansowy w termoizolacyjnym pokrowcu, umożliwia trening głębokich partii mięśniowych całego ciała

 • Zestaw wysokiej jakości poliuretanowych bumperów

  wagi do wyboru

 • Komplet ketli żeliwnych w otulinie gumowej

  wagi do wyboru

 • Piłki lekarskie lub wall ball

  wagi do wyboru

 • Matę treningową Ergo-Eco

  z ekologicznego materiału Green Eva

 • Piłkę gimnastyczną

  rozmiar do wyboru

 • Kostki do jogi

 • Space Stretch Max

  silikonowa guma o konstrukcji mostkowej umożliwiającej stopniowanie obciążenia i trening na wszystkie partie mięsniowe

 • Wysokiej jakości gryf sztangi olimpijskiej

  udźwig do 450 kg

SKONFIGURUJ SWOJĄ INDYWIDUALNĄ BRAMĘ

Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania z serwisu oraz Polityką ochrony prywatności.

Gipara

Gipara Fitness to marka stworzona przez pasjonatów i praktyków sportu. To suma najlepszych pomysłów, wnikliwego badania potrzeb i dziesiątek testów, które potwierdziły ich bezpieczeństwo, ergonomię i osiąganie maksymalnych efektów treningowych. Gipara Fitness to akcesoria do autorskich programów ćwiczeń i treningów, które pokochały już tysiące klientów. Sprawdź i wypróbuj inne nasze akcesoria.
WIĘCEJ PRODUKTÓW

Realizacje

Wybrane realizacje

 • Fizjolab Gdańsk

 • Realizacja prywatna

 • Realizacja prywatna

 • Realizacja prywatna

 • Realizacja prywatna

 • Studio treningowe Day By Day Holandia

 • Realizacja prywatna

 • Garden Clinic Gdańsk